Bim'den nefes kesecek bomba niteliğinde bir indirim kampanyası geldi! Parfümlü tuvalet kağıdı 134 TL’ye satışa sunacak

Bim’den resmen nefes kesecek yeni bir indirim kampanyası başlatıldı. Bu kampanya ile beraber vatandaşlar parfümlü tuvalet kağıdını 134 TL’ye, 5 litre çamaşır suyunu 124 TL’ye, Bingo sekiz kiloluk toz deterjanı ise 195 TL’ye alabilecek. Aldınız aldınız bu fiyatlara deterjan, çamaşır suyu, tuvalet kağıdı alma imkanınız yok!

Bim'den nefes kesecek bomba niteliğinde bir indirim kampanyası geldi! Parfümlü tuvalet kağıdı 134 TL’ye satışa sunacak

Bim marketlerden müjdeli haber verildi! Resmen başka yerde bulamayacağınız fiyatlara tuvalet kağıdı, toz deterjan ve çamaşır suyu alabileceksiniz. Ekonomik etmenler dolayısıyla sıklıkla tercih edilen Bim market zincirlerinde yeni indirim katalogu yayınlandı. 21 Kasım itibari ile geçerli olacak indirim kampanyasında tuvalet kağıdı, havlu kağıt ve peçetelerde görülmemiş indirim söz konusu. Bunların yanı sıra çamaşır deterjanı ve çamaşır suyu da yok fiyatına satışa çıkartılacak.

En uygun tuvalet kağıdı seçeneği

Bim marketler bu sene içerisinde en uygun tuvalet kağıdı seçeneğini sunacak. Yarın 21 Kasım itibari ile başlayacak olan bu kampanya doğrultusunda parfümü tuvalet kağıdı 134 TL, kağıt havlu 105 TL, peçete ise 29,50 TL olarak satışa sunuldu. Bunun yanı sıra çamaşır deterjanı ve beş litrelik çamaşır suyunda da indirim yapılacağı açıklandı.

En uygun çamaşır deterjanı

Ekonomik sıkıntıların nüksettiği bu dönem içersinde, Bingo‘nun sekiz kilogramlık toz deterjanı Bim marketlerde 21 Kasım itibari ile 195 TL satışı çıkartılacak. Diğer market zincirlerinin aksine neredeyse %50’ye varan indirimle toz deterjanı satışa çıkartan Bim marketlere 21 Kasım tarihinden sonra uğramayı unutmayın. Hafta boyunca geçerli olacak bu indirim kampanyasında dilerseniz öğretmenler gününe özel canlı çiçek ve parfüm gibi seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.