İhtiyaç listesini hazırlayan A101 koşsun! 24 Kasım’a kadar her şey yarı fiyatına

İhtiyaç listenizi hazırladıysanız A101 zincir marketlere koşun! Resmen her şey 24 Kasım’a kadar yarı fiyatına satılacak. Aldın aldın kampanyası ile birbirinden farklı ürünlerde %50’ye varan indirim sizi bekliyor. İşte A101 haftanın yıldızları...

İhtiyaç listesini hazırlayan A101 koşsun! 24 Kasım’a kadar her şey yarı fiyatına

A101 yeni indirim katalogunu yayınlandı. Her hafta birbirinden güzel ve farklı ürünleri raflarında yer veren A101 marketlerde 24 Kasım tarihine kadar resmen yok yok. Evinize ihtiyaç listesi hazırladıysanız ve en uygun mutfak alışverişinizi yapmak istiyorsanız, A101 marketlere koşun. Ucuza alışveriş yapmak A101 zincirin marketlerin başlatmış olduğu kampanyayla beraber mümkün. 24 Kasım’a kadar devam edecek bu indirim kataloğunda gıda ürünlerinde deterjan ürünlerinde ve farklı bir çok üründe indirim sizleri bekliyor.

Marketlerin yaptıkları kampanya her hafta vatandaşlar tarafından büyük bir merakla araştırılıp takip ediliyor. A101 ise 18 24 Kasım 2023 tarihleri arasında indirime girecek olan ürünlerini paylaştığı aktüel ürünler katalogu yayınladı. 24 Kasım 2023 tarihine kadar geçerli olacak bu indirim kampanyasında bir çok farklı ürün mağazaların raflarında yerini alacak. 24 Kasım 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya doğrultusunda salça, yoğurt, kaşar peynir, sucuk ve başka bir çok ürün indirimli satışa tabi tutulacak.

A101 24 Kasım 2023 aktüel ürünler katalogu

A101'de bu hafta resmen yok yok! 18 Kasım tarihinde başlamış olan indirim kampanyasında yoğurttan sosise, bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar bir çok farklı kategoride üründe indirim yapılacak. En uygun fiyatlarla ihtiyaç listesini almak isteyen vatandaşların bu haftaki adresi belli.

Her hafta yaptıkları indirimlerle piyasaya bir mücadele içerisine giren market zincirlerinde bu hafta galip A101 geldi. Birbirinden farklı ürünlerle ve bir alana bir bedava kampanyasıyla marketlerin arasında en başta yerini alıyor. Eğer indirimli bir üründen farklı kategoride indirimlere ihtiyacınız varsa, A101 zincir marketler sizleri bekliyor...