Şok Marketlerden böylesine bir indirim görülmedi! 1 kg zeytin resmen 64 TL’ye satılacak... %30 indirimle ürünler kapanın elinde kalacak

Şok marketlerden gıda ürünlerinde indirim bekleyen vatandaşlara müjdeli haber duyuruldu. 15- 21 Kasım 2023 tarihleri arasında Şok marketlerde yok yok. %30 indirimli bir çok ürün raflarda yerini alacak...

Şok Marketlerden böylesine bir indirim görülmedi! 1 kg zeytin resmen 64 TL’ye satılacak... %30 indirimle ürünler kapanın elinde kalacak

Şok marketlerden müjde dolu haber verildi! Türkiye’nin en sık tercih edilen alışveriş marketleri arasında olan Şok market, 2023 Kasım ayında uygun fiyat kampanyasıyla birbirinden farklı ürünlere raflarında yer verecek. Yetişen alacak! 15 Kasım 21 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya ile hem harcayacak hem kazanacaksınız.

Şok zincir marketlerden beklenen haber verildi. Türkiye’nin sıklıkla tercih edilen ve aktüel kataloğunda bomba ürünleri yer veren Şok market, Kasım 2023 indirimlerini duyurdu. Uygun indirim fiyatları ile vatandaşın cüzdanlarına hitap eden Şok, marketler birbirinden farklı ürünlere raflarında yer verecek. %30 oranına varan indirimle beraber Şok marketlerde dilediğiniz ürünü almaya hazır olun.

1 kg zeytin sadece 64 TL

Şok marketlerin başlatmış olduğu indirim kampanyasına dikkat çeken ürünlerden birisi de zeytin oldu. Zeytin resmen yok fiyatına Şok market raflarında yerini alacak. Son dönem içersinde zeytin fiyatlarında yaşanan artışlardan dolayı vatandaşlar zeytin alırken düşünür hale geldi. Bu noktada Şok marketler indirimli kampanyasında zeytine de yer verdi. 1 kg zeytine sadece 64 TL’ye satacağını açıkladı.

Sizlerde uygun zeytin, peynir, süt, dondurulmuş gıdalar, deterjanlar, hijyen eşyaları gibi bir çok ürünü satın almak istiyorsanız, 15 21 Kasım tarihleri arasında Şok marketlerin kapılarına koşun. Birinden farklı ürünlere raflarında yer verecek olan Şok market marketlerden indirim fırsatınızı yakalayın. Cüzdanlarınızı düşünen Şok market zincir stok yapmaya hazır olun.

Özellikle Şok marketlerin olduğu win win win kazandırır alışverişin kampanyası ile aldığınız ürünlerden artı para puanlar kazanmaya da hazır olun!