40 yaşından 50 yaşına kadar tüm adaylar başvurabilir! Kamu kurumuna yeni personel alımı yapılacak

40 - 50 yaş arasındaki vatandaşların yüzü sonunda gülecek! Kamu kurumu kapsamında yeni personel işçi alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruyla ilgili detaylar tek tek duyuruldu. İşte 40 - 50 yaş arasındaki adayların başvuru yapabilecekleri personel alım detayları...

40 yaşından 50 yaşına kadar tüm adaylar başvurabilir! Kamu kurumuna yeni personel alımı yapılacak

Beylikdüzü Belediyesi kapsamında Personel A.Ş. doğrultusunda yeni personel alımı yapılacağına yönelik açıklama yapıldı. 5 kreş öğretmeni, 5 ağır vasıta şoförü, 20 beden işçisi ve 10 bahçıvan alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruya yönelik tüm detaylar tek tek belli oldu...

Beylikdüzü Belediyesi personel alım başvuru şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
  • Herhangi bir yerden emekli olmamak,
  • Beylikdüzü’nde ikamet şartı,
  • Affa uğramış olmak, uğramış olsalar bile devlet güvenliğine karşı anayasal düzenlemede herhangi bir suçtan mahkum olmamak,
  • Belirtilen şartlarda adaylara sunulan başvuru şartlarını karşılayan vatandaşlar Beylikdüzü Belediyesi personel alım için başvuruda bulunabilecek.

Beylikdüzü Belediyesi personel alım nitelikleri

5 Kreş öğretmeni personel alımı için lisans seviyesinde ilgili olan bölümlerden mezun olmuş olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, herhangi bir sağlık sorununun olmaması ve 4 - 5 yaş grubu ile çalışabilecek kriterlere sahip olmak.

5 ağır vasıta şoförü personel alımı için adayların erkek olması gerekiyor. 50 yaşını doldurmamış olmak, E ve D sınıfı ehliyetlere sahip olmak, psikoteknik ve SRC belgesine sahip olmak, minimum 10 yıl boyunca ağır vasıta şöförlüğü deneyiminin bulunması, askerliğe ilişkin herhangi bir durumun olmaması, vardiyalı ve esnek çalışma düzenine ayak sağlayabilmek.

10 bahçıvan personel alımı için askerlik ile ilişiğinin bulunmaması ve okuryazar olmak gerekiyor.

20 beden işçisi personel alımı için 45 yaşını doldurmamış olmak, herhangi bir sağlık sorunun söz konusu olmaması, en az ise ilkokul mezunu olmak gerekiyor.

Beylikdüzü Belediyesi personel alım süreci

Beylikdüzü Belediyesi kapsamında çalışmak isteyen adaylar Beylikdüzü Belediye Personel AŞ’nin resmi kariyer e-posta adresine, özgeçmiş bilgilerini eksiksiz bir şekilde göndererek işlemlerini tamamlayabilecek. Adaylar başvurularını en geç 30 Kasım tarihine kadar online şekilde gönderebilecekler.