Büyükşehir Belediyesi’nde işiniz hazır! 18 - 45 yaş arasında toplamda 15 işçi alımı yapılacak

Tam zamanlı çalışmak üzere 18 - 45 yaş arasında olan 15 daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İki farklı iş kolunda çalıştırılmak üzere yapılacak olan personel alımının tüm detayları belli oldu. Başvurular 20 Kasım 2023 tarihinde başlayacak! Sakın kaçırmayın. İşte detaylar...

Büyükşehir Belediyesi’nde işiniz hazır! 18 - 45 yaş arasında toplamda 15 işçi alımı yapılacak

Daimi süreli olarak Büyükşehir Belediyesi kapsamında çalıştırılmak üzere 5 inşaat işçisi ve 10 inşaat ustası alımı yapılacağı açıklandı. 15 daimi işçi alımı için süreli istihdam edileceği açıklandı

Büyükşehir Belediyesi işçi alımı başvuruları nasıl yapılır?

Büyükşehir Belediyesi kapsamında 15 daimi işçi alımı için başvuruda bulunacak olan adayların belirtilmiş olan evraklar ile beraber başvuru kılavuzda aktarılmış başvuru adresine başvuruların eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmesi gerekiyor. Posta, kargo gibi farklı kollarda başvuruların kabul edilmeyeceği açıklandı.

Büyükşehir Belediyesi işçi alımı başvuru belgeleri

Daimi ve tam zamanlı olmak üzere 15 işçi alımı için istenilen belgeler belirli oldu. Başvuruda bulunacak olan adaylar için; diploma ya da mezuniyet belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, iş başvuru formu, askerlik durum belgesi, yerleşim belgesi, adli sicil belgesi, nüfus kayıt örneği ve vukuatlı nüfus kayıt örneği yeterli olacak. Ek olarak adaylar yeterlilik ustalık belgesini de başvuru yaparken aktarmalıdır.

Büyükşehir Belediyesi işçi alımı hangi tarihte yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi kapsamında yapılacak olan işçi alımı 20 ila 24 Kasım 2023 tarihinde yapılacak. Başvurular bu tarihler arasında kabul edilecek. Son başvuru tarihinden sonra gönderilen iş başvuruları ise kabul edilmeyecektir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alım detayları