İlkokul ve lise mezunlarına müjde! 220 daimi işçi alımı yapılacak

İlkokul ve lise mezunlarının beklediği müjdeli haber geldi! İş arayan vatandaşlar için toplamda 220 daimi işçi alımı yapılacağı açıklandı. Büyükşehir Belediyesine yapılacak olan bu işçi alımı ile ilgili başvuru süreci ise başladı. İşte Büyükşehir Belediyesi kapsamında yapılacak olan işçi alımının tüm detayları...

İlkokul ve lise mezunlarına müjde! 220 daimi işçi alımı yapılacak

İlkokul ve lise mezunu olan vatandaşların müjdeli haber Büyükşehir Belediyesinden geldi. İş arayan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi kapsamında yayınlanmış olan personel alım sürecine başvuruda bulunabilecek. 5 farklı işkolunda toplamda 220 daimi işçi alımı yapılacağı açıklandı. İşte 220 daimi işçi alımı için tüm detaylar...

Büyükşehir Belediyesi kapsamında belirsiz süreli ve tam zamanlı istihdam edilmek üzere 204 Filit işçisi, 2 temizlik görevlisi, 1 antrenör, 4 şoför ve 7 beden işçisi olarak toplamda 220 daimi ve süreli işçi alımı yapılacak.

220 işçi alımı başvuru detayları

Büyükşehir Belediyesi kapsamında yapılacak olan 220 daimi işçi alımı 5 farklı işkolunda görev yapmak üzere dağıtılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar ise iş başvurularını başvuru için belirtilmiş olan resmi başvuru adresine bizzat müracaat ederek gerçekleştirebilecek.

220 işçi alımı başvuru tarihleri

Büyükşehir Belediyesi kapsamında tam zamanlı ve daimi olarak toplam 220 işe alımı için başvurular alınmaya başlandı. İş başvurusu için son başvuru tarihi ise 23 Kasım 2023 olarak belirlendi. 23 Kasım tarihinde mesai bitiminde sona erecek olan başvurular için tüm detaylar belli oldu. Son başvuru tarihinden sonra gönderilen başvurular ise kabul edilmeyecek.

220 işçi alımı başvurular nasıl yapılacak?

220 işçi alımı için başvuruda bulunacak olan adaylar belirtilmiş olan iş başvuru tarihi aralığında yapacak oldukları iş başvurularını şahsen gerçekleştirecekler. Adaylar verilecek olan iş için ön başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tamamlayarak iş başvurularını tamamlayabilecekler.