İlkokuldan lisans eğitimine kadar toplamda 302 işçi alımı yapılacak! Başvuran kadroda yerini alacak

Daimi ve tam zamanlı çalışmak üzere 52 farklı işkolunda toplamda 302 iş alımı yapılacağı duyuruldu. İşçi alımı ile ilgili tüm detaylar ve aşamaları detaylı şekilde paylaşıldı. İşte ilkokuldan lisans eğitimine kadar alınacak 302 sürekli işçi alımının detayları...

İlkokuldan lisans eğitimine kadar toplamda 302 işçi alımı yapılacak! Başvuran kadroda yerini alacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi kapsamında farklı işlerde çalıştırılmak üzere toplamda 302 iş alımı yapılacağı açıklandı. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar ise iş başvurularını nasıl gerçekleştireceği konusunda arayışta. İşte İzmir Büyükşehir Belediyesi kapsamında istihdam etmek isteyen adayların başvuru süreci ile ilgili detaylar...

İzmir Büyükşehir Belediyesi işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde istihdam edilmek üzere toplamda 302 işçi alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruda bulunacak olan adaylar, başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilmiş olan resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilecekler.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alım ne zaman yapılacak?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde istihdam etmek isteyen adaylar iş başvurularını 22 ila 24 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirebilecek. Belirtilen şartları taşımaları dahilinde yalnızca elektronik şekilde resmi internet sitesi üzerinden başvurularını iletebilecekler. 24 Kasım 2023 tarihinden sonra başvuruda bulunacak olan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alım hangi belgeler gerekli?

İzmir Büyükşehir Belediyesi kapsamında yapılacak olan 302 işçi alımı için adaylardan yalnızca elektronik ortam kapsamında özgeçmişlerin eksiksiz bir şekilde doldurarak iletmeleri gerekiyor. Bunun dışında diğer belgeler talep edilmiyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alım şartları

İzmir Büyükşehir Belediyesi kapsamında çalışmak isteyen 302 daimi işçi adayının işleri gereğince gerekli olan öğrenim şartını taşıyor olmaları gerekiyor. Ek olarak erkek adayların ise askerlik hizmetinin tamamlamış olması şart.

Adaylar başvuruda bulunacak oldukları kadro için çalışmaların önünde herhangi bir engelin olmaması gerekiyor.