Lise mezunuyum iş bulamıyorum derdine son! En az lise mezunu daimi işçi alımı yapılacak

Daimi ve tam zamanlı olmak üzere toplamda altı farklı işkolunda istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacağı açıklandı. Aktarılan bilgiler kapsamında 34 işçi alımı gerçekleşeceği duyuruldu. İşte en az lise mezunu daimi işçi alımının başvuru şartları...

Lise mezunuyum iş bulamıyorum derdine son! En az lise mezunu daimi işçi alımı yapılacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi kapsamında 6 komi, 6 temizlik temizlikçi ve bulaşıkçı 12 barista, 3 Tesis Sorumlusu, 6 şef garson ve 1 koordinatör olmak üzere toplamda daimi çalışacak 34 işçi personel alımı yapılacağı açıklandı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alım başvurusu nasıl yapılacak?

Bursa Büyükşehir Belediyesi kapsamında çalışmak isteyen adaylar, iş başvurularını belirtilmiş olan başvuru kılavuzundaki adreste yapabilecektir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi iş başvuru tarihi ne zaman?

Bursa Büyükşehir Belediyesi kapsamında daimi ve tam zamanlı çalışmak üzere 34 işçi alımı için iş başvuruları 15 ila 24 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Adaylar için son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak belirlendi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alım başvuru belgeleri neler?

Büyükşehir Belediyesi kapsamında iş başvurusunda bulunacak olan adaylar için istenilen belgeler; diploma fotokopisi, adli sicil kaydı belgesi ve yerleşim yeri belgesidir. Bu belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayan ve ileten adayların başvuruları kabul edilecektir.