Van'da Lokman Hekim Hastanesi'nden Öğretmenlere %25 İndirim!

Van'ın İpekyolu ilçesinde bulunan Lokman Hekim Hastanesi, öğretmenler gününe özel olarak öğretmenlere yönelik %25 indirim duyurusunu yaptı. Dermatoloji bölümünde geçerli olan indirim, tüm öğretmenlere sunulacak. Cildiye doktoru Prof. Dr. Yavuz Yeşilova, öğretmenlerin önemine vurgu yaparak, özel indirimin öğretmenleri mutlu etmek adına yapıldığını belirtti.

Van'da Lokman Hekim Hastanesi'nden Öğretmenlere %25 İndirim!

Öğretmenler için özel indirimlerin devam ettiği bir dönemde Van'ın İpekyolu ilçesinde bulunan Lokman Hekim Hastanesi, öğretmenlere yönelik yeni bir indirim duyurusunda bulundu. Hastanenin Dermatoloji bölümünde geçerli olacak %25'lik özel indirim, tüm öğretmenlerin kullanımına sunulacak.

ÖĞRETMENLERE YÖNELİK ÖZEL İNDİRİM AÇIKLAMASI

Hastaneden yapılan açıklamada, öğretmenlerin toplum için taşıdığı önemin altı çizilerek, bu özel indirimin öğretmenleri mutlu etmek ve özel hissettirmek adına gerçekleştirildiği belirtildi. Cildiye doktoru Prof. Dr. Yavuz Yeşilova, konuyla ilgili olarak, "Öğretmenlerimiz bizler için çok değerli. Bugünlere geldiysek şüphesiz bunda öğretmenlerimizin payı büyüktür. O yüzden bizler de öğretmenler gününde öğretmenlerimizi özel hissettirmek için bazı işlemlerde sadece öğretmenlerimize özel yüzde 25 indirim gerçekleştiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Öğretmenlere yönelik yapılan bu tür destekler, öğretmenlerin emeklerine ve toplumdaki önemine dikkat çekerek, onların takdir edildiği ve değer görüldüğü bir anlayışı yansıtıyor.

Editör