Ziraat Teknolojileri’ne yedi farklı alanda banka personeli alımı yapılacak! Başvuru ekranını paylaşıldı

Ziraat Teknoloji kapsamında istihdam edilmek üzere yedi farklı alanda personel alımı yapılacağı açıklandı. Banka personeli alımı için tüm detaylar ve başvuru süreci ise tek tek paylaşıldı. İşte Ziraat Teknoloji bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak alımın tüm detayları...

Ziraat Teknolojileri’ne yedi farklı alanda banka personeli alımı yapılacak! Başvuru ekranını paylaşıldı

Ziraat Bankası personel alım başvuruları doğrultusunda Ziraat Teknolojileri için yeni personel alımı yapılacağı açıklandı. Yeni başvuru ile ilgili tüm detaylar belli oldu. Banka personeli alımları için yedi farklı alanda alım yapılacak. Başvuru süreci ve diğer tüm detaylar ise tek tek belli oldu.

Ziraat Bankası hangi unvanlar da personel alımı yapacak?

Veri merkezi uzmanı, proje talep yöneticisi, veri uzmanı, sistem güvenliği mühendisi, iş analisti, test mühendisi ve yazılım mühendisi olarak yedi farklı alanda alım yapılacak.

Bu yedi farklı alanda başvuruda bulunacak olan adaylar için farklı farklı kriterler söz konusu. Bu kriterlere Ziraat Bankası Ziraat Teknoloji resmi internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Eğer Ziraat Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız, başvuruları kaçırmadan hemen gerekli belgeleri hazırlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası personel alım süreci

Ziraat Bankası'nın Ziraat Teknoloji kapsamında yeni personel alımı başvurularının tüm detayları açıklandı. Aranan nitelikler ise Ziraat Bankası Ziraat Teknolojileri resmi web sitesi üzerinde 15 ve 17 Kasım 2023 tarihleri arasında detaylı şekilde paylaşıldı. Sizler de başvuracak olduğunuz alanınızla ilgili detaylara başvuru ekranından ulaşabilirsiniz.