Instagram Takip Etme Durumu: Programsız Takip Etmeyenleri Görme Rehberi

Instagram'da takip ettiğiniz veya eski bağlantılarınızın sizi takip edip etmediğini merak ediyorsanız, bu rehber size yol gösterebilir. Takip etmeyenleri görmek için Instagram şifresini paylaşmadan veya program kullanmadan nasıl bir yol izlenebileceğini anlatan rehber, bu konuda adım adım rehberlik sunuyor.

Instagram Takip Etme Durumu: Programsız Takip Etmeyenleri Görme Rehberi

Sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, ilişkileri, takip durumlarını ve bağlantıları anlamak için önemli bir araç haline geldi. Ancak zaman zaman takip etmeyenlerin kim olduğunu görmek veya takipten çıkanları fark etmek zor olabilir. İşte bu durumu anlamanın yollarından biri, Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Görülür sorusuna cevap bulmak.

Bu rehber, Instagram'da takip etmeyenleri görmenin programsız ve şifre paylaşmadan nasıl yapılabileceğini adım adım açıklıyor. Birçok kullanıcının merak ettiği, "Acaba beni hala takip ediyorlar mı?" veya "Kimler beni takip etmeyi bıraktı?" gibi sorulara yanıt arayanlar için oldukça yararlı olabilir.

instagram-okundu-bilgisi-kapatma-2.webp

Rehber, Instagram takip etmeyenleri bulmanın pratik yollarını sunuyor. Bu adımları takip ederek, kullanıcılar profilini ziyaret eden, hikayelerini izleyen veya takip etmeyen bağlantıları belirleyebilirler. Programlar veya üçüncü taraf uygulamalar olmadan bu bilgilere ulaşmanın yöntemlerini anlatarak, kullanıcıların gizlilik endişesi olmadan bu takip durumlarını öğrenmelerine olanak tanıyor.

İşte “Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Görülür Programsız” sorusuna cevap olacak rehberimiz…

  1. Öncelikle Instagram hesabınıza bir bilgisayardan Google Chrome veya başka bir tarayıcıdan giriş yapın.
  2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profil simgesin tıklayın.
  3. Profil sayfasından takip edilenlere girin ve en aşağıya kadar sürükleyerek tüm takip ettiğiniz kişilerin yüklenmesini sağlayın.
  4. Daha sonra profil sayfasına tekrar dönün.
  5. Profil sayfasında F-12 tuşuna basın veya farede Sağ Tık>İncele(Öğeyi Denetle) seçeneğine tıklayın.
  6. Sağda açılan yeni sekmeden “Console” sekmesini işaretleyin.
  7. Daha sonra “cobanov.dev” sitesini aratın ve sayfadaki kodu kopyalayın.
  8. Bu kodu Console sekmesinin en altına yapıştırın ve “Enter” tuşuna basın.
  9. Eklediğiniz kod sayesinde sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen tüm hesapları göreceksiniz.

Editör